O nas

Prowadzenie firmy w dynamicznie rozwijającym się świecie wymaga dużej elastyczności, otwartości i kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Dzisiaj, w dobie globalizacji kontakt i aktywne uczestnictwo na międzynarodowej arenie biznesowej jest jednym czynników pozwalających na rozwinięcie firmy. Posługiwanie się językiem obcym jest codziennością.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w nauczaniu języka angielskiego w oparciu o specyficzne potrzeby Państwa biznesu. Kursy językowe powinny odpowiadać na indywidualne potrzeby firmy wynikające z branży w której funkcjonuje. Kompetencje posługiwania się profesjonalnym językiem branżowym pozwalają na nieskrępowany dostęp do nowych technologii i rozwiązań.

Stworzyliśmy wyjątkową metodę pracy na naszych kursach, która rozwija kompetencje językowe – słownictwo branżowe, specyficzne zwroty, konkretne formy komunikacji charakterystyczne dla prowadzonej przez firmę działalności. Nasi klienci pracują w profesjonalnych branżach technicznych rozwijając działalność na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapytaj o kurs w Twojej firmie